Nowoczesne sprzęty do funkcjonalnych wnętrz

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W ostatnich latach sprzęt do zabudowy stał się powszechnie dostępny i coraz więcej osób decyduje się na zakup tego typu urządzeń. Zabudować można praktycznie każdy sprzęt, a producenci prześcigają się w coraz bardziej nowoczesnych koncepcjach. Zabudowane urządzenia kuchenne świetnie wpisują się w charakter wnętrza, podkreślając styl pomieszczenia.

 

Jednym z najczęściej wybieranych urządzeń jest piekarnik do zabudowy. W przeciwieństwie do piekarników z tradycyjnych kuchenek, można umieścić go na dowolnej wysokości, tak, by bez potrzeby schylania się kontrolować przebieg pieczenia. Nowoczesne piekarniki wyposaża się w wiele przydatnych funkcji, takich jak termosonda, która wskazuje, czy przygotowywana potrawa jest już gotowa, zegar z funkcją automatycznego wyłączania, termoobieg oraz minutnik.

 

Niektóre z piekarników posiadają opcję czyszczenia katalitycznego, polegającą na wypaleniu zanieczyszczeń w temperaturze 500 - 600 stopni. Producenci dbają także o bezpieczeństwo. Drzwi piekarników wyposażane są w automatyczne blokady, a także zabezpieczenia przed dziećmi. System szybkiego chłodzenia obudowy zapobiega przed nagrzewaniem się sąsiadujących szafek. Duża różnorodność oferowanego sprzętu pozwala wybrać urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 

Na komfort korzystania z piekarnika do zabudowy składa się również sposób otwierania urządzenia. Wśród proponowanych rozwiązań są piekarniki otwierane z przodu, z boku lub z wysuwaną całą komorą. Można wybrać również najbardziej opłacalny sposób dostarczania energii, decydując się na piekarnik do zabudowy gazowy bądź elektryczny. Przy wyborze urządzenia najważniejsze jest to, by wybrać funkcje, które rzeczywiście będą przydatne.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Skomentuj